DroppStyle

Przedstawiamy Wam Olę, która prowadzi bloga: DroppStyle. Zgodziła się odpowiedzieć nam na krótkie pytanie dotyczące jej pasji.

Sholove: Co Cię skłoniło do założenia bloga?

Ola: Nie była to decyzja, którą podjęłam z dnia na dzień. Od dawna interesowałam się modą, przeglądałam przeróżne blogi o tej tematyce, fascynowała mnie możliwość dzielenia się z innymi swoimi gustami i poglądami na temat mody. I tak w pewnym momencie dojrzałam do założenia swojego bloga.

Sholove: Co Cię inspiruje? Pokazy, street fashion czy może inni blogerzy?

Ola: Przede wszystkim street fahion. Tu nie ma żadnych zasad, a każdy może być kim tylko zechce. Moda uliczna jest niepowtarzalna i różnorodna, i właśnie to czyni ją bardzo inspirującą.

Sholove: Od czego zaczynasz swój strój?

Ola: Nie będę oryginalna, gdy stwierdzę, że to buty są najważniejszą częścią stroju i to od nich najczęściej zaczynam. Ale taka jest prawda. To właśnie obuwie „robi” cały strój. Gdy podczas zakupów mam do wyboru: kupić kolejną parę butów lub np. kolejny sweter, bluzkę itp. wybieram oczywiście buty. Wyznaję zasadę, że butów nigdy nie za wiele 🙂

Sholove: Gdzie najczęściej robisz zakupy? Internet czy może sklepy stacjonarne?

Ola: Przyznam, że kiedyś częściej robiłam zakupy w sklepach stacjonarnych. Jednak moje podejście do zakupów przez internet ostatnio diametralnie się zmieniło. Przede wszystkim za sprawą szerokiego wachlarza dostępnych produktów oraz szybkiej przesyłki. Mieszkam w małym mieście, gdzie nie ma większości moich ulubionych sklepów. Dzięki możliwości robienia zakupów przez internet, wymarzony ciuch jest mój po 24 godzinach.

 

Dziękujemy Oli za odpowiedź na nasze pytanie.

Katarzyna Owczarek, Sholove.pl